gulyas_f

Gulyás Józsi (PÓK) 11. kispályás labdarúgó torna.

2014. Június 14-én  /szombaton/  8.30 órakor Jászszentlászlón.

Verseny célja:  emlékezni Gulyás József labdarúgó edző, menedzser, és jó barát emlékére, folytatni a hagyományteremtést, biztosítani kistérségünk 40 év feletti a focit szerető „kevésbé fiataljainak" mozgásigényének lehetőségét.

Program:

- 2014. június 14-én 820 Találkozás Jászszentlászlói Temető Főbejáratánál

- Közös koszorúzás (PÓK) Józsi sírjánál.

- Regisztráció a Sportpályán

- Nyilvános sorsolás

- Mérkőzések

Verseny helye: Jászszentlászló Sportpálya.

Verseny résztvevői: Azok a meghívott csapatok, akik a meghívásunkat elfogadták és a nevezési díjat befizették. A mérkőzéseken résztvevő játékosok között 40 év alatti játékos nem szerepelhet /azaz 1974. évben vagy azt megelőzően születettek/.

A csapatok létszáma:  10 fő.

Verseny lebonyolítása: A regisztráció után nyilvános sorsolás, majd 2x4-es csoportban, csoporton belül körmérkőzések 2X10 perces játékidővel alakítjuk ki a sorrendet. A győzelemért 3p a döntetlen esetén büntető rúgások döntik el a győzelmet, amiért 2 pont jár (minimum 3-3 büntető). Pont egyenlőség esetén a több lőtt gól számít. A csoportgyőztesek játszanak az 1-2 helyért, a csoport másodikak a 3-4 helyért, a csoport harmadikak az 5-6 helyért, és így tovább.

A mérkőzések 2 füves pályán bonyolódnak.

A szervező bizottság a változtatás jogát fenn tartja!!!

Verseny díjazása: Az első helyezett elnyeri a vándor kupát, melyet egy évig őrizhet. Az 1-8. helyezet is kupadíjazásban részesül.

Meghívott csapatok:    Jánoshalma, Sóstó, Jászszentlászló, Kiskunmajsa, Soltvadkert, Star-Brigád, Kecel, Kistelek.

Minden kedves szurkolni vágyót szeretettel várunk!